Литва є найбільшим з держав Прибалтики. Спокійна і м’яка природа, знамениті прибалтійські сосни, блакитне море і дюни, повні чарівності, завжди приваблювали сюди туристів і мандрівників. У наш час в Литву їдуть люди, охочі не тільки відпочити, а й, можливо, знайти тут роботу. Центром етнічних досліджень було встановлено, що в більшості випадків бажаючими отримати дозвіл на роботу в Литві є вихідці з України та Білорусії.

фотокредит — eurabota.com

У роки кризи потік іммігрантів з інших країн помітно знизився, оскільки ринок праці в Литві захлеснула проблема безробіття. На ньому в ті роки склалася дуже непроста ситуація і для корінних жителів країни, тому Литовська біржа праці змушена була в рази скоротити видачу дозволів на роботу для іноземних іммігрантів. Робота в Литві для українців була досить серйозною проблемою.

Литовський ринок праці сьогодні

У наші дні, коли криза відступила, безробіття різко пішла на спад. Швидкий розвиток ринку праці вимагало великої кількості робочих рук. Багато литовців їдуть працювати в країни Євросоюзу, а в Литву на їх місце хлинув потік робочих з Росії, Білорусії, Молдови та України. Їх приваблює більш високий рівень життя, комфортні умови роботи та проживання, фінансова стабільність і можливість забезпечити краще майбутнє своєї сім’ї. Одну з найбільших груп робітників-іммігрантів становлять українці.

По темi:

  1. Робота в Литві, особливості вибору для українців
  2. Про отримання візи до Литви.
  3. Вид на проживання в Литві
  4. Реєстрація підприємства в Литві
  5. Робоча віза в Литву
Робота в Литві, особливості вибору для українців
Робота в Швеції і вакансії в Швеції
Робоча польська віза класу D в Польщу

Особливості працевлаштування українців в Литві

У роки кризи, коли отримати роботу в Литві іноземцю було досить важко, багато працювали тут нелегально. Природно, ні про які права нелегалу не доводилося і мріяти. Більше того, така робота була незаконною. Найнадійніший спосіб жити і працювати в Литві для іноземного іммігранта — це влаштуватися легально на роботу за контрактом. Зараз багато великих литовські компанії із задоволенням беруть на роботу іноземців. В основному іноземні робітники задіяні в будівництві, багато працюють водіями, електрозварник, а також на інших робочих спеціальностях.

Горячi новини:  Сша нерухомість громадянство, вид на проживання - Грінкарта США.

Відео: Робота в Литві для українців

Як іноземцю отримати роботу в Литві?

Щоб знайти роботу в Литві, необхідно звернутися до будь литовське агентство по найму робітників, зайшовши на його сайт. Агентство підшукає готову вакансію, знайшовши зацікавленого у вашій кандидатурі роботодавця. Роботодавець, зі свого боку, повинен довести співробітникам біржі праці, що ви повністю влаштовуєте його як співробітник — і отримати для вас дозвіл на роботу в Литві. Наступний крок — дозвіл міграційної служби на проживання в країні. Маючи на руках обидва ці дозволи, ви можете отримати в консульстві робочу візу. Віза видається строком на 1 рік, але надалі її можна продовжити.

Робота в Литві для українців — це цілком реально, потрібно просто прикласти деякі зусилля. Можливо, саме цей крок змінить ваше життя на краще.

По темi:

  1. Робота в Литві, особливості вибору для українців
  2. Про отримання візи до Литви.
  3. Вид на проживання в Литві
  4. Реєстрація підприємства в Литві
  5. Робоча віза в Литву

ТОВ «Енелайз»

адреса: вул. Бориса Кротова, 2, Дніпропетровськ, Україна,

телефон: +380 56 763 3417 Замовити можна: тут

Напишiть нам:

Share →