Громадяни іноземних держав, які не входять до складу Європейського Союзу, можуть працювати або займатися іншою оплачуваною діяльністю в Німеччині тільки, якщо вони отримають дозвіл на перебування з правом на роботу з відповідного відділу у справах іноземців Німеччини.

Заява на отримання дозволу на перебування з метою працевлаштування та документи Заявнику необхідно подати до Посольства Німеччини в країні постійної реєстрації Заявника.

фотокредити — day.kyiv.ua

ПОДАЧА ЗАЯВИ НА ДОЗВІЛ НА ПЕРЕБУВАННЯ З МЕТОЮ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В НІМЕЧЧИНІ.

Для отримання дозволу на перебування з метою працевлаштування Вам необхідно мати в Німеччині роботодавця і особисто подати повний пакет документів на отримання дозволу на перебування з метою працевлаштування в Посольство Німеччини в Україні. Перелік документів, необхідних для подачі на робочу візу в посольство Ви можете переглянути на сайті Посольства Німеччини в Україні.

Після отримання Ваших документів, посольство відсилає їх у імміграційний відділ (Auslaenderbehoerde) який знаходиться на території, де планується Ваша робота і цей відділ разом з місцевим центром зайнятості (Arbeitsamt) приймає рішення про видачу Вам дозволу. При вирішенні щодо видачі подібного дозволу береться до уваги ситуація на німецькому ринку праці на момент звернення.

Якщо буде прийнято рішення про видачу Вам цього дозволу, Посольство Німеччини в Україні видасть Вам робочу візу. Після прибуття до Німеччини Вам необхідно звернутися до імміграційний відділ у справах іноземців для отримання дозволу на перебування з метою працевлаштування.

Робота в Литві, особливості вибору для українців
Робота в Швеції і вакансії в Швеції
Робоча польська віза класу D в Польщу

У зв’язку з високим рівнем безробіття в Німеччині, іноземним громадянам може бути досить складно знайти роботу. Також в Німеччині діє загальна заборона на наймання некваліфікованих робітників з інших країн. Навіть кваліфікованим працівникам не завжди може бути видано відповідний дозвіл на роботу. Перш, ніж видати іноземному працівникові відповідний дозвіл, центр зайнятості (Arbeitsamt) здійснює пошук робочого на цю вакансію серед громадян Німеччини і громадян ЄС, і тільки тоді, коли на зазначену посаду (відповідно до кваліфікації) не буде знайдений робочий зі складу громадян Німеччини або громадян ЄС, який відповідав би всім наведеним вимогам, центр зайнятості видає іноземному працівникові дозвіл на працевлаштування.

Дозвіл може бути виданий і некваліфікованим працівникам, якщо на момент звернення іноземного працівника на німецькому ринку праці існує брак тих чи інших фахівців. На ринку некваліфікованої праці не вистачає працівників у таких галузях, як охорона здоров’я (медсестри), будівництво, сфера обслуговування, сільське господарство, лісництво та ін.

На ринку кваліфікованої праці не вистачає фахівців у таких галузях, як лікарі, ветеринари для сільських місцевостей і східних федеральних земель, IТ- фахівці, інженери, будівельники та ін.

Горячi новини:  Віза до Німеччини для громадян України 2014. Ціна

Відео: Про співпрацю і роботу в Німеччині. Працевлаштування в Німеччині 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ висококваліфікованих фахівців.

Висококваліфіковані вчені, науковці, топ-менеджери в бізнесі та промисловості, яким запропонували роботу в Німеччині, можуть отримати дозвіл на перебування з метою працевлаштування без згоди Федеральної служби зайнятості.

Цій категорії працівників можуть відразу надати безстроковий дозвіл на перебування. Члени сім’ї фахівця, супроводжуючі його в Німеччину, також мають право працювати або відкривати власний бізнес у Німеччині.

Крім висококваліфікованих учених, інженерів зі спеціальною технічною освітою, професорів та осіб зі спеціальним професійним досвідом і високою заробітною платою; кваліфікованих працівників і менеджерів, які отримують мінімум 85 500 євро на рік, імміграційне законодавство Німеччини також спрощує процедури для в’їзду та діяльності приватних підприємців, які мають життєздатну бізнес-ідею і досвід підприємництва, що дозволить інвестувати не менше 1 000 000 євро в економіку Німеччини та створити 10 робочих місць.

З інформацією про працевлаштування в Німеччині Ви можете ознайомитися на сайті Посольства Німеччини в Україні. а також на сайті Федеральної служби зайнятості Німеччини (Bundersagentur für Arbeit).

Для того, щоб претендувати на отримання робочої візи в Німеччину, важливо задовольняти всім вимогам до цієї категорії візи, представивши в Посольство Німеччини правильно підготовлений пакет документів! Якщо Ви маєте намір розпочати оформлення пакету документів на отримання робочої візи в Німеччину, ми можемо запропонувати Вам повний комплекс послуг із супроводу Вас на всіх етапах отримання візи. У наші послуги входить:

    підготовка та оформлення заяви на отримання робочої візи в Німеччину; консультації щодо підготовки пакету документів (доказової бази), необхідних для пред’явлення посольство Німеччини по цій категорії візи; підготовка повного пакету документів для отримання максимальних шансів успішного проходження інтерв’ю в посольстві; підготовка та оформлення заяви на отримання візи до Німеччини для членів сім’ї Заявника; підготовка до співбесіди в Посольстві Німеччини з урахуванням індивідуальних особливостей Вашої міграційної історії; апеляція в разі відмови у візі.

Звернутися за консультацією до наших фахівців. Ви можете попередньо записавшись на прийом або можете замовити цю послугу на нашому сайті.

Замовити можна: тут

Prisma Plus GmbH

адреса: Nürnberger Straße 17,

телефон: +49 30 26328884

Напишiть нам:

Share →