Канада — ідеальна країна для роботи, навчання та проживання. Це одна з найбезпечніших країн у світі з високим рівнем життя. За даними багатьох авторитетних рейтингів, найбільші мегаполіси Канади — Ванкувер і Торонто є кращими містами для проживання. При цьому Канада є по-справжньому багатонаціональною країною і надає іноземцям прекрасні можливості для навчання і роботи. Тут можна знайти як вузи, що займають топові місця в світових рейтингах, так і навчальні заклади, які спеціалізуються не тільки на академічних знаннях, скільки на вузьких практичних навичках. У Канаді такі навчальні заклади називаються коледжами і туди, як правило, надходять студенти, які хочуть отримати побільше практики під час навчання, а також мати можливість отримати роботу за фахом відразу після закінчення навчання і попрацювати кілька років у цій чудовій країні.

Робота в Литві, особливості вибору для українців
Робота в Швеції і вакансії в Швеції
Робоча польська віза класу D в Польщу

Канада надає дозвіл на роботу до трьох років випускникам своїх вузів і коледжів. При цьому не обов’язково отримувати диплом бакалавра або магістра — для багатьох вакансій достатньо сертифікату про закінчення річної професійної підготовки.

Горячi новини:  Вид на проживання

Якщо ви мрієте отримати досвід роботи в одній з найрозвиненіших країн світу, а також істотно підвищить свої професійні навички, то Канада — це ваш вибір!

Ми допоможемо вам не помилитися з вибором програми навчання і підкажемо, яким чином ви зможете підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці в Канаді.

Замовити безкоштовну консультацію ви можете, зателефонувавши по телефону в Казані +7 843 240-25-25 або залишивши заявку на нашому сайті.

Можна замовити тут.


Напишiть нам:

Share →