Багато наших співвітчизників хотіли б знайти роботу за кордоном. Але перед тим, як почати розсилку резюме, необхідно обміркувати кожен нюанс майбутнього працевлаштування та знайти відповіді на три важливих питання.

1. Наскільки Ви затребувані як фахівець?

Конкуренція на глобальному ринку праці сьогодні досить висока. Щоб знайти високооплачувану роботу за кордоном, потрібно або бути дійсно дуже класним фахівцем, або мати мінімально необхідний рівень кваліфікації в "дефіцитних" професіях. Для довідки, найактивніше західні роботодавці приймають на роботу фахівців за такими напрямками: програмування, виробництво, інженерія, продажу, сфера послуг, агросектор, медобслуговування. Крім достатньої кваліфікації для цих напрямків також важливо і знання мов.

2. Чи є у Вас чіткий план дій?

Мало просто хотіти працювати за кордоном. Потрібно робити практичні кроки назустріч цієї мети. А для цього варто дотримуватися чіткого плану: визначитеся, яку роботу ви маєте намір шукати; подумайте, в якій країні ви хочете працювати; встановіть кінцевий термін, до якого ви маєте намір знайти роботу; складіть список конкретних дій, які допоможуть вам знайти роботу.

Робота в Литві, особливості вибору для українців
Робота в Швеції і вакансії в Швеції
Робоча польська віза класу D в Польщу

3. Де і як шукати роботу?

Найпростіший і очевидний спосіб – вивчення вакансій на спеціалізованих майданчиках в Інтернеті і в соцмережах. У кожній країні знайдеться щонайменше кілька великих рекрутингових веб-порталів, де щодня з’являються сотні, якщо не тисячі нових пропозицій про роботу. Також добре подумайте, чи немає у вас таких знайомих, які могли б допомогти з працевлаштуванням за кордоном, або хоча б допомогли вийти на контакт з потенційним роботодавцем. В реальності у більшості з нас такі знайомі і справді є.

Горячi новини:  Відгуки про Dodge Journey

Ще один варіант – це робота в українському філіалі іноземної компанії. Особливо, якщо філія новий. У багатьох західних компаніях поширена практика перетягування найбільш талановитих і здібних фахівців з зарубіжних відділень в головний офіс. Цей спосіб кращий ще й тому, що роботодавець сам охоче вирішить всі бюрократичні питання, пов’язані з вашим переїздом і працевлаштуванням за кордоном.

Можна замовити тут.


Напишiть нам:

Share →